Futboll Sport

MBAPPE SHUMË PRANË REALIT/ PSG bëhet gati për transferimin e madh

Kylian Mbappe është gjithnjë edhe më pranë transferimit të tij te Real Madrid.

Ditët kalojnë edhe francezi bëhet akoma edhe më shumë një lojtar i “Los Blancos”. Kështu, PSG është duke lëvizur “tullat” dhe po shikon përreth për një zëvendësues të duhur.

Emri kryesor që është futur në kllapa është ai i sulmuesin anësor senegalez, Sadio Mane

Related posts

BAVAREZËT NË AVANTAZH/ Vjen goli i parë i Bayern kundër Augsburg (VIDEO)

Isa.Autor

Ancelotti: “Arsenal? Varet nga oferta…”

Sadik.Autor

KLUBET GJIGANTE INTERESOHEN YLLIN/ Dybala tregon ekipin e preferuar, ja emri

Delo.autor

Leave a Comment