Futboll Sport

PAMJET/ “Air Albania” bëhet gati për finalen, në stadium vendosen gjeneratorët

Stadiumi “Air Albania” duket se është në fazat e fundit për të pritur finalen e Ligës së Konferencës që do të luhet në datën 25 maj.

Së fundmi, në stadium kanë mbërritur dhe gjeneratorët, të cilat do të mbajnë të furnizuar me energji elektrike stadiumin, por dhe zonën rreth saj.

Me anë të disa pamjeve, shikohet që zona rreth stadiumit është mbyllur, për të vënë në punë gjeneratorët.

Related posts

NATIONS LEAGUE/ Italia e Mancinit vazhdon me ecurinë e pathyeshme, por i hap rrugën Polonisë

Delo.autor

SHIHET SI ZËVENDËSUESI I SARRIT/ 5 gjërat që Lampard duhet t’i bëjë nëse merr drejtimin e Chelsea

Delo.autor

MERKATO E JANARIT/ Titullari i Interit nuk po rinovon kontratën, ëndrra e tij quhet… Bayern Munich

Delo.autor

Leave a Comment