Futboll Sport

ZYRTARE/ Vendoset gjithçka! Derbi i kryeqytetit, Dinamo-Tirana do të zhvillohet në…

Java e 35-të e Superiores dhuron derbin e 16-të sezonal të kryeqytetit, por dueli i fundjavës mes Dinamos dhe Tiranës nuk vendos asgjë.

Me dy ekipet me verdikte të përcaktuara, kësaj radhe derbi luhet për qejf.

Dinamo është pritëse dhe ky takim është parashikuar që të luhet në shtëpinë e bardhebluve, pikërisht në stadiumin “Selman Stërmasi”, ditën e shtunë ora 17:00.

Related posts

NDEZ RIVALITETIN MES CR7 DHE SALAH/ Legjenda Lineker: Ronaldo është fantastik, por…

Delo.autor

SHKËLQEN NË PREMIER LEAGUE/ Sulmuesi i Shpresave shënon tripletë me Chelsea

Delo.autor

Mavraj: Të rinjtë s’dinë të vlerësojnë mundësinë që iu dha Panucci

Sadik.Autor

Leave a Comment