Futboll Seria A Sport

REY MANAJ MBETET NË SERIE A/ Spezia do të blejë kartonin nga Barcelona për 2.7 mln euro

Rey Manaj po zhvillon një sezon mbresëlënës në Serinë A dhe i ka bindur drejtuesit e Specias për të ardhmen e tij.

Sipas “La Gazzetta dello Sport”, sulmuesi i Kombëtares shqiptare mund të blihet përfundimisht nga skuadra e Specias për një shifër rreth 2,7 milionë euro nga Barcelona.

Një vlerësim për 25-vjeçarin lushnjar ku do të vijojë ende bashkëpunimin me skuadrën nga Liguria. Gjatë këtij sezoni Manaj është aktivizuar në 28 sfida dhe ka shënuar 5 gola.

Capture

Related posts

KUPA E SHQIPËRISË/ Kukësi mposht “Ujqërit e Dëborës” në duelin e parë gjysmëfinal

Delo.autor

TRONDITET MILANI/ Gattuso me probleme formacioni, dy lojtarë në DYSHIM para derbit

Isa.Autor

BARAZIMI PA GOLA NDAJ FREIBURG/ Werder Bremen i kujton lëvizjen fantastike të Rashicës në ndeshjen e fundit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment