Futboll Sport

FJALË ZEMRE PËR TË ATIN/ Dedikim special i Brojës në rrjetet sociale

Armando Broja ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku duket së bashku me babain e tij. Sulmuesi shqiptar  shkruan: “Gëzuar Ditën e Baballarëve babi”, krahas fotos përkatëse.

Edhe pse shpeshherë është treguar “i kursyer” për jetën familjare, duke mos e reklamuar shumë, këtë herë Broja ka zgjedhur të veprojë ndryshe.

Futbollisti kuqezi kaloi një vit të mrekullueshëm te Southampton në huazim, teksa tashmë është kthyer te Chelsea. Nuk dihet sesi do shkojnë, pasi vështirë se ai do gjejë hapësira te Blutë e Londrës, por ajo që mund thuhet me siguri se e ardhmja e tij është e ndritur.

Hhhhhh

Related posts

MERKATO E VERËS/ E ardhmja e sulmuesit Asani larg Partizanit, ja klubi turk që tenton ta joshë…

Delo.autor

RONALDO “zhbllokohet” me Juven/ E DASHURA SEKSI shkëlqen në tribunë (FOTO)

Isa.Autor

FITOJNË SFIDËN E FUNDIT NË “SAN SIRO”/ Piatek dhe Suso ngjisin Milanin në vendin e katërt

Delo.autor

Leave a Comment