Futboll Gossip Sport

“MË KA TRADHTUAR…”/ Ish e dashura zbulon historinë e çuditshme të yllit të futbollit amerikan

Abej Xhili duket se tani po takohet me shokun e ish të dashurit të saj Daks Milne. Vetë Milne zbuloi marrëdhënien e tij me, Abej Xhili, me një postim në Instagram në fundjavë, raporton “New York Post” .

“Fjalët në rrugë”, shkroi ai krahas dy fotove të tij në plazh duke mbajtur duart dhe duke u përqafuar me të dashurën e tij të cilës nuk ia zbuloi kurrë fytyrën.

Faqja sportive “uStadium” ndau postimin dhe tha se gruaja misterioze në postimin e Milne ishte Xhili, duke shtuar se ish-shokët e dhomës së Uillson dhe Milne “nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Twitter ose Instagram”. Faqja tha se Xhili, e cila u nda me Uillson në fillim të këtij viti, konfirmoi lidhjen në një video në Instagramin e saj, e cila është fshirë.

Por sipas pamjeve të shpërndara gjerësisht në internet, Xhili shkoi edhe më tej kur një komentues e akuzoi atë se ishte duke u takuar me shokun më të mirë të dikurshëm të ish-it të saj për një kohë të gjatë.

Në një koment të fshirë, ajo tha: “Uillson po fle me shoqen më të mirë të mamasë së tij… ky është pleshti i vërtetë i shtëpisë”, së bashku me dy emoji për të qeshur. Xhili fshiu menjëherë pas kësaj llogarinë e saj në Instagram dhe Milne bllokoi çdo koment në postimin e tij fillestar romantik.

Shoqja më e mirë e nënës së Uillson nuk u identifikua kurrë dhe qendërmbrojtësi nuk duket të ketë komentuar thashethemet.

Ndërkohë, nëna e Wilson, influencuesja Lisa Nilman Wilson, postoi një video emocionuese, gati 30-minutëshe në Instagram të hënën, duke kritikuar të këqijat e mediave sociale.

Megjithatë, në vend që t’i referohej jetës së dashurisë së djalit të saj, ajo foli për dhimbjen e vajzës së saj që e kthente dhe e urrente atë për shkak të “Satanit” që punon në rrjetet sociale.

Related posts

Botërori RUSI 2018/ Messi parapërgatitet të mbajë mbi supe peshën e një kombi të tërë (FOTO)

Sadik.Autor

TEUTA-VLLAZNIA/ Një përballje ku të dy ekipet synojnë fitoren (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Ibrahimoviç i kërkon Suedisë të ndjekë shembullin e tij dhe “të marrë përsipër botën”

Isa.Autor

Leave a Comment