Futboll Sport

NDIZET MERKATO/ Interi tenton “parakalimin” ndaj Juventusit për Bremerin, zbulohet oferta e fundit e zikaltërve

Derbi i Italisë në merkato për Gleison Bremer!

Interi dhe Juventusi janë duke luftuar me njëri-tjetrin për të fituar shërbimet e mbrojtësit 25-vjeçar brazilian.

Sipas asaj që raporton “TuttoMercatoWeb”, së fundmi janë zikaltërit të cilët i kanë bërë një ofertë tërheqëse klubit “granata”.

Interi i ka ofruar Torinos 35 milionë euro plus bonuse dhe të riun Kazadei për të bindur presidentin Urbano Kairo.

Ndërkohë oferta e Juventusit qëndron ende në 35 milionë euro plus 5 milionë euro bonuse.

Në sezonin e kaluar me fanellën e Torinos, Gleison Bremer u aktivizua gjithsej në Serinë A në 33 ndeshje duke shënuar 3 gola dhe duke asistuar 1 herë.

Related posts

TALENTI PREMTUES/ Bën hapin e madh në karrierë, SHQIPËRIA fiton një tjetër “shqiponjë”

Isa.Autor

E PAZAKONTË/ Fiton çmimin “Goli i Vitit”, ICARDI nuk është DAKORD sepse…

Isa.Autor

CHAMPIONS/ Sot ndeshjet e fundit, e gjithë vëmendja te Bayern-Barcelona

Delo.autor

Leave a Comment