Futboll Sport

BOTËRORI “KATAR 2022″/ Kroaci, Gjermani, Spanjë dhe Belgjikë. Emocione të forta, pretendentët zbresin sot në fushë

Sot, Botërori do të rezervojë emocione teksa zbresin në fushën e blertë pretendentët kryesorë për fitimin e trofeut.

Në orën 11:00, në fushë do të zbresin nënkampionët e Botës, Kroacia teksa do të përballen ndaj Marokut.

Në orën 14:00, është radha e Gjermanisë që të bëjë debutimin kundër Japonisë.

 

 

Në orën 17:00, Spanja do të luajë ndaj Kosta Rikës, ndërsa në orën 20:00, Belgjika do të përballet kundër Kanadasë.

SFIDAT E DITËS SË SOTME NË BOTËRORIN “KATAR 2022” –

ND

Related posts

FITOI MEDALJE ARI/ Atletja ukrainase valëvit flamurin dhe shpërthen në lot (FOTO)

bora.autor

“FRYMËZOHEM NGA RONALDO DHE E KAM SI UDHËRRËFYES”/ Sulmuesi Hoxhaj: Thyej tersin e vlonjatëve në Shkodër

Delo.autor

ZIDANE ARRITI KUALIFIKIMIN NË CHAMPIONS DHE SHMANGU SHKARKIMIN/ Ja lëvizja e bujshme e trajnerit Pochettino…

Delo.autor

Leave a Comment