Futboll Sport

TRONDITET BRAZILI/ Dy futbollistë humbasin Kupën e Botës…

Dy futbollistë të rëndësishëm të Brazilit, si Gabriel Zhezus dhe Aleks Tejes do të humbasin pjesën e mbetur të Botërorit.

Ata janë dëmtuar në ndeshjen e djeshme kundër Kamerunit.

‘Globo Esporte’ raporton se futbollistët kanë pësuar dëmtime në gjurin e djathtë dhe për këtë arsye nuk do mund të luajnë në Kupën e Botës.

Related posts

DËNIMI I ÇUDITSHËM/ Sportistet norvegjeze e pësojnë sepse nuk veshën bikini

Delo.autor

GJËNDJA E JASHTËZAKONSHME PAS TËRMETIT/ Plani i FSHF-së, ja kur mund të rifillojë kampionati

Delo.autor

U ELIMINUAN NGA CHAMPIONS/ Feronikeli bën llogaritë me kundërshtarët e Europa League

Delo.autor

Leave a Comment