Futboll La Liga Sport

CHAMPIONS ËSHTË FIKSIMI I TIJ I MADH/ Vidal tundohet nga Juventus: Ja arsyeja e vërtetë

Champions League është fiksimi i tij i madh, por nëse nuk do ta fitojë as këtë vit, mund të kthehet të luajë për një mik të vjetër.

Arturo Vidal është akoma në garë për trofeun me veshët e mëdhenj me Barcelona-n.

Në çerekfinale do të përballet me Bayern Munich ku ka luajtur për tre sezone, por nëse edhe këtë herë do të dalë duarbosh, sipas El Pais, 33-vjeçari nuk do ta përjashtonte një kthim tek Juventus-i i Andrea Pirlo-s, me të cilin ka luajtur për katër vite.

Prej kohësh i kërkuar nga Inter-i, Vidal ka akoma edhe një vit kontratë me katalanasit.

Related posts

Zyrtare, ish-kampioni i botës në UFC tërhiqet nga sporti

Sadik.Autor

Heroi i Milanit rrëfen me lot në sy: Dje luajta me të rinjtë, sot shënoj në derbi, nuk mund ta besoj

Q.Autor

VITI 2019/ Ronaldo: Çmimet nuk më tundojnë, rikthehem te Portugalia dhe te …

Delo.autor

Leave a Comment