Futboll Gossip Sport

MBAPPE HEQ DORË NGA TRANSGJINORJA/ Ylli i PSG nis një histori të re. Nëna e dy vajzave i rrëmben zemrën (FOTO)

Kylian Mbappe ka lënë pas historinë e dashurisë me transgjinoren Ines Rau, por nuk ka kaluar shumë kohë vetëm, pasi mediat kanë zbuluar të dashurën e tij të re. Sulmuesi francez ndodhet në New York me pushime, në shoqërinë e mikut të tij, Hakimi, por jo vetëm, pasi Mbappe është parë nën shoqërinë e modeles Stephanie Rose Bertram.

Stephanie është një modele e njohur për publikun, jo vetëm për faktin se ka 1 milionë ndjekës në Instagram, por modelja ka pasur një lidhje të gjatë me der Wiel, ish futbollist i PSG, me të cilin ka dhe dy vajza.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sipas mediave franceze, Mbappe dhe Rose Bertram frekuentonin prej kohësh të njëjtët lokale në Paris, aty ku kanë nisur dhe historinë e tyre të dashurisë.

Related posts

SHPJEGON “SHKËNDIJAT” ME TRAJNERIN E PARTIZANIT/ Kallaku: Nuk kam asgjë kundër tij

Delo.autor

ZYRTARE/ Shevchenko publikon listën e lojtarve, për ndeshjen kundër Shqipërisë

Sadik.Autor

SUPERLIGA/ Në Kamëz luhet për mbijetesë, në Vlorë për Europën

Isa.Autor

Leave a Comment