Futboll Sport

NDRYSHIM PLANI/ Ronaldo nuk po përshtatet, Garcia paralajmëron rikthimin e madh

C.Ronaldo mund të jetë lojtari më i pagur në botë, por në fushë ylli portugez po has shumë vështirësi. Përshtatja e tij me skuadrën e Al-Nassr nuk po shkon sipas parashikimeve, nuk po arrin të lejë gjurmë.

Ky fakt nuk është pritur mirë nga tifozët, por as nga sheikët e klubit. As trajneri Rudi Garcia nuk ka përdorur lojëra fjalësh për të justifikuar portugezin, por ka vënë në pah mangësitë e tij.

Ronaldo Cor

Ndër të tjera trajneri Garcia shtoi se Ronaldo është një nga lojtarët më të mirë në botë dhe se karriera e tij nuk do të mbyllet tek Al-Nassr, por do të rikthehet në Evropë.

Related posts

PAS FITORES NDAJ BRIGHTON/ Solskjaer: “Special One” nuk ishte këtu për të matur portat, një pikë e meritonim por…

Delo.autor

FORMULA 1/ Kampioni i botës konfirmon: Është mirë për mua të ndryshoj makinë

Delo.autor

NAPOLI-BARCELONA/ Messi në “mbretërinë” e Maradonës, ja formacionet e mundshme

Delo.autor

Leave a Comment