Futboll Sport

EMIRËT “BASTISIN” REALIN/ Benzema-Modric bëjnë gati “valixhet”. Kroos negocion rinovimin

Karim Benzema dhe Luka Modric, dy nga ikonat më të rëndësishme të Realit, janë në ditët e tyre të fundit në Madrid. Të dy lojtarët janë në përfundim të kontratës, i skadon në fund të këtij sezoni, dhe sipas mediave, të dy priten të largohen.

Për Benzema dhe Modric ka një interesim të fortë nga Emiratet Arabe, sheikët janë të gatshëm t’i plotësojnë çdo kërkesë ekonomike.

I ndryshëm është diskutimi në lidhje me Toni Kroos, mesfushori gjerman ka nisur negociatat me drejtuesit e klubit për rinovimin e kontratës.

Related posts

FSETË E SHFRENUAR/ Në Brazil shkruhet historia, vjen triumfi i parë kontinental në 94 vite (VIDEO)

Isa.Autor

MERKATO E JANARIT DREJT MBYLLJES/ Atletico Madrid dorëzohet për Cavanin, kërkon një tjetër sulmues

Delo.autor

DEL HUQ DHE SHËNON/ Gol qesharak në Valencia-Arsenal (VIDEO)

bora.autor

Leave a Comment