Futboll Sport

KANE ËSHTË NË SHITJE/ Tottenham i vendos çmimin sulmuesit anglez

Tottenham ka vendosur çmimin e Harry Kane, synim i disa klubeve të mëdha në futbollin evropian, mbi të gjitha i Manchester United dhe Bayern Munich.

Sipas “The Times”, pavarësisht se kontrata e tij me klubin anglez zgjat deri në vitin 2024, presidenti Daniel Levy do të pranojë vetëm një shumë jo më pak se rreth 114 milionë euro.

Kane është golashënuesi më i mirë historik i Tottenham, por sulmuesi anglez nuk ka fituar asnjë trofe me ekipin e tij aktual dhe me sa duket ai ka vendosur të largohet.

Related posts

SFIDA ELIMINATORE ME GREQINË/ Mancini: Nuk duhet të ndodhë kurrë më që të mbetemi…

Delo.autor

NJË TALENT ABSOLUT TEK BARCELONA/ Ëndrra e Pedri-t është një… numër special

Delo.autor

ËSHTË SHUMË PRANË LARGIMIT NGA INTER/ Trajneri Conte nuk e grumbulloi në ekip, shikoni çfarë bën Icardi (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment