Futboll Sport

AKUZA E RADHËS NDAJ LOJTARIT TË UNITED/ Bankierja tregon momentet e horrorit: Mund të kisha vdekur

Problemet sa vijnë e shtohen për yllin e Mançester Junajtid, Antoni, i cili është akuzuar për dhunë ndaj ish të dashurës, Gabriela Kavalin. Së fundmit, edhe një bankiere e ka akuzuar për të njëjtën gjë brazilianin, e cila ka pasur një histori të shkurtër dashurie me të. Në një intervistë të dhënë, Ingrid Lana thotë se Antoni gënjen vetëm për t’u vetëmbrojtur dhe se gjithashtu gati sa nuk vdiq nga dhuna e ushtruar e brazilianit.

“Lëreni të vazhdojë me gënjeshtrat e tij. Ai kërkon që të manipulojë sepse është i frikësuar. Unë kurrë nuk do të gënjeja për diçka kaq serioze. Jam në anën e grave. Pasi pash fotot e postuara nga Gabriela, vendosa të ndryshojë anë sepse e pash që Antoni gënjeu. Nuk po kërkoj famë. Nuk dua të jem pjesë e ndonjë emisioni si Big Brother. Qëllimi im i vetëm është që të luftoj në krah të grave dhe të vërtetës”, shprehej Lana. PanoramaSport

Related posts

“EURO 2020″/ Ukraina mposht Maqedoninë e Veriut falë dyshes Yarmolenko-Yaremchuk

Delo.autor

Mungojnë prej disa ndeshjesh, ‘Tifozat Kuq e Zi’ marrin vendimin për Norvegjinë

Sadik.Autor

Interi në “parajsë”, arkëton edhe 37 milionë euro fitime

Sadik.Autor

Leave a Comment