Futboll Sport

E TRISHTË/ Ra pa ndjenja në fushë, vdes në spital futbollisti Rafael Dwamena

Sulmuesi i Egnatias, Rafael Duamena ka humbur jetën në spital pas kolapsit në fushën e blertë.

Lajmi është konfirmuar për Panorama Sport nga burime pranë spitalit ku u dërgua sulmuesi pasi u rrëzua papritur pa ndjenja gjatë ndeshjes me Partizanin.

Rafael Duamena mori ndihmën e parë mjekësore në fushë dhe u transportua me ambulancë në spital, por nuk arriti që të mbijetojë.

Related posts

SUPERIORE/ Llogari të çmendura, vetëm Teuta e Partizani kanë “garanci” për titullin

Delo.autor

E PAPRITUR/ Sulmuesi më i mirë në ANGLI jep dorëheqjen nga Kombëtarja

Isa.Autor

RONALDO OPTIMIST: Janë më të FORTËT, do t’i bëj të LUMTUR JUVENTINËT

Isa.Autor

Leave a Comment