Futboll Sport

LAJM I MIRË PËR ATLETICO MADRID/ Sulmuesi rikthehet në stërvitje

I një sezoni të jashtëm kombëtar, Antoine Griezmann mbeti në Madrid gjatë kësaj peridhe për t’u rikuperuar sa më shpejt që të jetë e mundur në funksionin e pjesës së fundit, i cili e sheh Atletico Madrid në garë në Champions League dhe në një pozicion të kënaqshëm në kampionat.

Sulmuesi sot është rikthyer në stërvitje me grupin, lajm ky i shkëlqyeshëm për Diego Simeone, i cili mund të llogarisë në shërbimet e tij për ndeshjet e radhës.

Për momentin Griezmann ka treguar shenja pozitive dhe duket se ka mbetur pas lëndimit të kyçit të këmbëve. Një ogur i mirë për Atlético de Madrid që do të përballet me Villarrealin të hënën në mbrëmje, sfida kjo shumë e rëndësishme e La Liga.

Related posts

U MPOSHTËN ME PËRMBYSJE NDAJ KUKËSIT/ “Fanaticsat” sulmojnë klubin: Trajneri Ahmataj vërtetoi se…

Delo.autor

ZBULON OBJEKTIVAT E KLUBIT/ Galliani: Kemi një ëndërr për 110 vitet e Monza-s dhe nuk fshihemi…

Delo.autor

U MUNDËN TURPSHËM ME NAPOLIN/ CONTE kthehet sërish në radarin e MILANIT

Isa.Autor

Leave a Comment