Futboll Sport

PSG “TOKET” TEK BARCELONA PËR DY LOJTARË/ Vetëm njëri prej tyre mund të transferohet në Paris

PSG po mendon për merkaton. Klubi kampion i Francës ka dy lojtarë të Barcelonës, si përforcimet e duhura. Bëhet fjalë për mbrojtësin Jules Koundé dhe 17-vjeccarin e prapavijës Hector Fort.

Në bazë të asaj që shkruan mediat, katalanasit janë të hapur për shitjen e Koundé, por e konsiderojnë Fort si të pashitshëm. Ky i fundit, megjithatë, ka një klauzolë vetëm 6 milionë euro, në rast të tij, mund të jetë i madh. PSG-së sigurisht që do t’i duhet një shifër më e lartë se 50 milionë euro për fatin e futbollistit në Francë, vendi i portalit të Kounde. Barcelona, ​​për shkak të efekteve të komplikuara financiare të klubit, mund të pranojë të privatizohet nga shërbimet e tij.

Related posts

LUFTËTARË TË FUQISHËM NË KAFAZ/ Këta “trima” i tremb një “vajzë” për Halloween (VIDEO)

Isa.Autor

Në kërkim të një sulmuesi, ish-presidenti zbulon planin e Realit të Madridit

Sadik.Autor

Kupa e Anglisë, Chelsea-Hull sfidohen për një vend në çerekfinale

Q.Autor

Leave a Comment