Futboll Sport

VERA E “DIVORCIT”/ Broja dhe Chelsea drejt ndarjes së rrugëve, e ardhmja në pikëpyetje

Armando Broja po mendon seriozisht të ndajë rrugët me Chelsean në fund të sezonit. Pas një periudhe të gjatë “shtegtimesh”, sulmuesi shqiptar ka gjetur të Blutën e Londrës te gjesh një mision të vështirë.

Broja luan te Fulham si i huazuar dhe do të kthehet në Chelsea në verë, por si duket vetëm përkohësisht. Për lojtarët e Kombëtareve ka interes nga klubet e ndryshme, por duhen parë me detaje të ofertat, të cilat për të bindur gjigandët anglez, duhet të gjithë të kënaqshme.

Related posts

FITORE E ARTË PËR ARSENALIN/ Xhaka e Aubameyang i japin humbjen e parë Solskjaer dhe ngjitet në Champions

Delo.autor

Pak para finales së “UEFA Champions League”, MC Kresha na tregon se është fans i zjarrtë i…

Sadik.Autor

KJO NUK PRITEJ/ Milani do Fabregas, trajneri italian BLLOKON spanjollin

Isa.Autor

Leave a Comment