Futboll Sport

ZYRTARE/ Do të largohet nga Chelsea, Thiago Silva rikthehet në Brazil

Thiago Silva do të bashkohet me Fluminensen. Lajmi për rikthimin e madh është bërë me dije nga klubi brazilian, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

“Përbindëshi është kthyer” – shkruan Fluminense. Mbrojtësi Thiago Silva do të largohet nga Cheslea, skuadër në atë që qëndroi për disa sezone. 39-vjeçari ka një CV të pasur, teksa më parë ka luajtur për Porto, Fluminense, Dinamo e Moskës, PSG dhe Milan.

Related posts

PAS FITORES NDAJ FROSINONE/ Ancelotti: Duhet të qëndrojmë të qetë, Kundër Liverpool nuk do të…

Isa.Autor

“ÇMENDEN” BASTET ME KOIFIÇIENTET/ Këto janë skuadrat favorite për të transferuar Icardin

Delo.autor

Joshua: Mjaft me llafe, Wilder dhe Fury dua t’i kem përballë në ring

Sadik.Autor

Leave a Comment