Futboll Sport

ZYRTARE/ Barcelona “blindon” lojtarin, rinovim deri në 2027, klauzolë prej 500 milionë euro

Rinovim i bërë në shtëpinë e Barcelonës. Në vitin 2027, me lajmin që është bërë publik në rrjetet sociale.

Për t’u theksuar edhe klauzola monstruoze e 17 vjeçarit, me vlerën 500 milionë euro.“FC Barcelona dhe lojtari Pau Cubarsí kanë arritur një rezultat për rinovimin e kontratave të tij, e cila do ta lidhë atë me klubin deri më 30 qershor 2027. Klauzola e madhe do të jetë 500 milionë euro. Mbrojtësi i Barcelonës nënshkroi kontratën e tij të re të ketë në mëngjes në mëngjesin e prezencës së presidentit Joan Laporta dhe drejtorit sportiv Deco” – Shkruan klubi.

Related posts

Reali eliminon Juventusin me një penallti në minutat shtesë (VIDEO)

Sadik.Autor

LAÇI-TEUTA/ Guindo ndëshkon Kampionët e Superiores dhe “hipotekon” fitoren (VIDEO)

Delo.autor

JUVENTUS-VERONA/ Vlahovic dhe Zakaria debutojnë si titullarë në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment