Futboll Sport

ÇËSHTJA E RE NË SHTËPINË E LAZIOS/ Lojtari mungon në stërvitje

Luis Alberto nuk është i stërvitur sot me Lazion. Në pritje për të ditur arsyet e paralajmërimit të tij, spanjolli me gjasë do të jetë jashtë për ndeshjen e nesërme, në sfidën ndaj Empolit.

Igor Tudor do të zgjedhë Zaccagnin në mesfushë, së bashku me Anderson, i vendosur pas shpinës së Immobile. Sa i takon mbrojtjes, ajo do të bëjë nga Patric, Romagnoli dhe Hysaj. Luis Alberto ka luajtur 32 ndeshje këtë sezon, ku ka realizuar 5 gola. Për të, ky është edicioni i tetë në kryeqytet.

Related posts

KA KLAS DHE FINESË/ Njihuni me pasardhësin e Xavit tek Barcelona (VIDEO)

Isa.Autor

CHIEVO VERONA-MILAN/ “Kuqezinjtë” kalojnë në avantazh, shënon Biglia

Delo.autor

TITULLARËT MARRIN 100 MIJË LEKË SHPËRBLIM/ Egbonë e sulmojnë nga tribuna. Ja pikantet e sfidës Tirana-Flamurtari

Delo.autor

Leave a Comment