Futboll Sport

E ARDHMJA E LOJTARIT TË JUVENTUS/ Futbollisti bardhezi: Dua të qëndroj

Teksa po i vjen fundi sezonit, e ardhmja e disa lojtarëve të Juventusit do të merret në shqyrtim. Një prej të cilëve pret të mësojë fatin e tij është Ëeston McKennie, mesfushori i bardhezinjve.

“Ka mbetur edhe një vit në kontratën time, por diskutimi i rinovimit është në rendin e ditës dhe agjentët e mi po flasin për këtë. Shpresoj të qëndroj sepse dua të mbetem pjesë e këtij klubi dhe të rikthehemi në Champions League si protagonist, ashtu siç na tregon historia e Juventusi” – tha ai.

Related posts

Thiago Silva sërish në Moskë/ Braziliani dikur preku vdekjen tani kërkon ”parajsën”

Sadik.Autor

JO VETËM SYLVINHO/ Edhe Pochettino ul Brojën me këmbë në tokë: Nuk është Harry Kane

F.autor

LIVE/ Derbi i Anglisë: Mbyllet ndeshja Manchester United-Manchester City. Rezultati 0-0

Delo.autor

Leave a Comment