Futboll La Liga

​Konfirmohet interesimi i Barcelonës për Griezmann

Barcelona është e interesuar për Antonie Griezmann dhe do të tentojë transferimin e tij gjatë verës së ardhshme.

E përditshmja katalonase, Mundo Deportivo gjatë ditës së djeshme kishte raportuar se presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu ishte takuar me prindërit e sulmuesit të Atletico Madridit, Antonie Griezmann.

Kjo është konfirmuar edhe nga drejtori i Institutit të Marrëdhënieve Sportive të Barcelonës, Guillermo Amor.

“Nëse gazeta thotë ashtu, atëherë duhet të jetë ashtu. Mund të jetë që ka pasur një takim dhe ka harmoni të mirë. Mund të ketë pasur bisedime”, tha Amor.

Përveç Griezmann në listën e Barcelonës janë edhe Philippe Coutinho dhe Mesut Ozil.

Related posts

NUK PO SHKËLQEN TEK “BLUTË E LONDRËS”/ Juventusi Juventusi i ofron Higuainin gjigantëve të Serisë A…

Delo.autor

Manchester United barazon menjëherë shifrat ndaj Cityt, zbuloni autorin e golit (VIDEO)

Q.Autor

LUFTËTARI KORRIGJON GABIMET/ Trajneri Duro pret dy lojtarë gati për “demat e kuq”, ja emrat

Delo.autor

Leave a Comment