Futboll Seria A

FOTO/ Verona-Juventus, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet për ndeshjen e kampionatit italian mes Veronës dhe Juventusit.

Verona e pret Juventusin në “MarcAntonio Bentegodi” në kuadër të javës së 19-të të Serisë A.

Ndeshja e fundit e kampionatit italian për këtë vit kalendarik do të luhet në orën 20:45.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionet zyrtare të të dy ekipeve.

Image

Related posts

MESSI APO RONALDO? Scholes na befason të gjithë: Ja futbollisti më i mirë…

Delo.autor

NEYMAR HUMB PENALLTINË/ Mbappe shkëlqen me dy gola në fitoren e PSG-së

Delo.autor

Ambasadorja e FIFA-s falënderon Tottin

Q.Autor

Leave a Comment