Futboll Seria A

Borini nuk ka dyshime: Qëndroj tek Milani

Fabio Borini i ka të qarta idetë për të ardhmen e tij.

Në një intervistë për mediat italiane, sulmuesi që iu bashkua Milanit gjatë merkatos së verës në formë huazimi nga Sunderland deklaroi se nuk ka aspak ndërmend të largohet nga kuqezinjtë.

26-vjeçari shpjegoi se nuk ka asnjë motiv që ta detyrojë atë të zgjedhë një aventurë të re. Ai theksoi se ka ardhur në skuadrën e duhur dhe se do të bëjë maksimumin që të ndihmojë ekipin të arrijë objektivat e caktuara.

Related posts

GATI “THESARI” I KLUBIT “BAVAREZ”/ Bayern Munchen rinovon skuadrën me tre yje

Delo.autor

KRAHASON TRIUMFET E EKIPIT ME GRUAN E TIJ/ Pique befason: Fitorja ndaj Real Madridit si seksi me…

Delo.autor

“MBRET” NË SPANJË/ Uzuni nuk di të ndalet, dy gola larg rekordit historik

F.autor

Leave a Comment