Gossip

(FOTO) Zbulohet arsyeja përse Paul Pogba mbante maskë

Ylli i Manchester United, Paul Pogba, para disa ditësh pati vendosur një maskë që kushtonte 2 mijë paund. Me të cilin pati realizuar një foto, që e shpërndau edhe në profilin e tij zyrtar në “Instagram”.

Gazetari i “Daily Mail”, Mike Keegan ka shkuar në klinikën ku mesfushori francez kishte marrë maskën për të mësuar funksionin e saj. Siç shkruan në artikullin e sotëm kushtuar rastit në fjalë, vendosja e maskës ndihmon në kurimin e lëkurës së fytyrës dhe si të mos plakesh (të qëndrosh i ri).

Këtë produkt e kanë përdorur edhe yjet e “Hollywood”, Jessica Alba, Kate Hudson dhe Kourtney Kadashian. Megjithëse është vetëm 24-vjeç, për të njëjtën arsye besohet ta ketë përdorur edhe Pogba. /EDS/

Related posts

Rrëfimi tronditës/ Modelja SEKSI: Kam vuajtur nga DEPRESIONI dhe kam urryer…

Isa.Autor

MODELJA NA I TREGON TË GJITHA/ Belen Rodriguez prezanton “play boyn” e saj të ri (FOTO)

Isa.Autor

Sergio Ramos harron dështimin e Botërorit, shijon pushimet me familjen (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment