Futboll Seria A

Bomba italiane që përkrah skuadrën e vogël të Serie A

Jo gjithmonë bukuroshet e pasarelave zgjedhin skuadrat e mëdha për t’i mbështetur publikisht

Shembulli më tipik është ai i Elena Riz, zemra e të cilës rreh për Veronën. Madje edhe kur ky ekip luante në Serinë B, ajo gjithmonë e ka mbështetur për të arritur objektivat.

Së fundmi, tifozët e skuadrës italiane kanë marrë një “dhuratë” nga Elena në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet më në formë se kurrë. /Express/

Related posts

ELIMINIMI I UNITEDIT/ Barcelona e ka të lehtë, ia del me Messin dhe Coutinhon

Delo.autor

VJEN PROPOZIMI / Mourinho kandidat për t’u bërë trajner i gjigantëve të Championsit

Delo.autor

DOGJI FLAMURIN SHQIPTAR/ Ishte në BURG: Ivani i “TMERRSHËM” kthehet në tifoz “shembullor”

Isa.Autor

Leave a Comment