Futboll Seria A

Icardi në dyshim për Bolognan

Icardi është në dyshim për sfidën e nesërme që Interi e zhvillon me Bolognan.

Sipas Gazzetta dello Sport, kapiteni i Interit, Mauro Icardi, ka disa shqetësime muskulore dhe është në dyshim për ndeshjen e nesërme kundër Bolognas.

Sulmuesi argjentinas mungoi në barazimin më Crotonen, por u mendua se do të jetë gati për sfidën me ekipin e Roberto Donadonit në San Siro.

 

Related posts

SFIDA ME TOTTENHAM/ Ish-lojtari i Milanit këshillon: Van de Beek duhet të shkojë tek…

Delo.autor

“Nëse lëndoj Messin, nuk mund të kthehem më në Argjentinë”

Sadik.Autor

E FUNDIT/ Juventus merr lajmin e keq, rezulton pozitiv me COVID-19 mesfushori…

Delo.autor

Leave a Comment