Champions League UEFA

LIVE/ Real Madrid-PSG, nuk pritej nga Neymar. Nuk do ta besoni çfarë bën ai në ‘Bernabeu’

Në “Santiago Bernabeu” po luhet ndeshja e parë e 1/8-ave të finaleve të Ligës së Kampioneve mes Real Madridit dhe PSG-së.

Sfida po zhvillohet me ritëm të lartë, teksa nuk mungojnë dhe ndërhyrjet e ashpra. Për t’u theksuar në 15 minutat e para është kartoni i verdhë i marrë nga Neymar.

Related posts

MESSI U LARGUA NGA FUSHA I GJAKOSUR/ Tifozët s’e lënë rehat me koret për Ronaldon (VIDEO)

Delo.autor

CHAMPIONS LEAGUE/ 3 ekipet shqiptare nesër në fushë, UEFA zyrtarizon arbitrat e takimeve

Isa.Autor

FINALJA CHAMPIONS TOTTENHAM-LIVERPOOL/ Sozia e Klopp shtang tifozët në mes të Madridit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment