Futboll La Liga

VIDEO/ Blerja e bujshme e Barcelonës dështon keq, të gjithë po tallen me atë

Andre Gomes verën e kaluar ishte blerja e bujshme e Barcelonës por rezultoi një dështim i vërtetë.

Në ndeshjen kundër Valencias ai ishte shihesh shumë pasiv gjatë aksioneve dhe kur i jepet mundësia për të kapur topin ai e pason keq duke ia dhuruar kundërshtarit.

Mesfushori portugez mezi po pret merkaton e verës për tu larguar nga “Camp Nou”.

Related posts

FITORE E MERITUAR/ Lyoni i shkakton PSG-së humbjen e parë të sezonit

Delo.autor

Formacionet e mundshme për supersfidën, Juve – Milan

Sadik.Autor

ÇËSHTJA “ÇINARI”/ Partizani në ankth. KAS, FIFA dhe Istra luajnë me nervat e të kuqve

Delo.autor

Leave a Comment