Futboll

Evropiani i peshëngritjes, Erkand Qerimaj TËRHIQET nga gara/ Zbulohet arsyeja

Peshëngritësi Erkand Qerimaj është tërhequr nga gara për të marrë pjesë në Kampionatin Evropian të Peshëngritjes që zhvillohet në Bukuresht të Rumanisë.

Në një prononcim për “News24” Erkand Qerimaj konfirmoi tërheqjen pasi ka probleme në tendinat e të dy gjunjve të tij. Me tërheqjen e peshëngritësit, Shqipëria humbet një tjetër mundësi për të fituar medalje.

Related posts

Zbulohen të tjera detaje/ Ja kur do të prezantohet Ronaldo te Juventusi

Isa.Autor

Përse Anglia nuk do të ketë asnjë arbitër në Botërorin Rusi 2018?

Sadik.Autor

Merkato, Manchester United përzgjedh mes Griezmann dhe Bale

Delo.autor

Leave a Comment