Gossip Sport

Christina Chiobotto ngushëllon në distancë Juventusin (FOTO)

Christiana Chiabotto i jep zemër në distancë Juventusit pas humbjes me Napolin në “Allianz stadium”, që hapi garën për titullin e Serisë A. Ish-mis Italia, aktualisht ndodhet me pushime në Republikën Domenikane, nga ku poston herë pas here foto me bikini për kënaqësinë e fansave të saj.

Christina, është e bindur se bardhezinjtë do të marrin fitoret në katër ndeshjet e fundit, për të festuar titullin e shtatë radhazi. Edhe pse ndodhet mijëra kilometra larg, zemra e saj rreh për kampionët në fuqi të Italisë.

Related posts

U TËRHOQ NGA FUTBOLLI/ Ish-sulmuesi ka të gjithë kohën e lirë për bashkëshorten seksi (FOTO)

Delo.autor

SOT u GJAKOSËN dhe u PËRLESHËN por shikoni ketë fotografi të vitit 2014 mes Khabib e McGregorit

Isa.Autor

NUK KA NDËRMEND TË TËRHIQET/ Joachim Low: Nuk rri përjetë tek Gjermania, Real Madrid është…

Isa.Autor

Leave a Comment