Futboll Seria A

Juventus hedh pas krahëve humbjen kundër Realit, dhe rikthen vëmëndjen ndaj Beneventos në kampionat

Vetëm disa ditë pas ndeshjes në Ligën e Kampionëve kundër Realit, bardhezinjët u rikthyen në “Vinovo” për të përgatitur për ndeshjen ndaj Benevento.

Lojtarët që u përfshinë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve  u përqëndruan në ushtrimet e rimëkëmbjes, ndërsa pjesa tjetër e grupit bëri një seri ushtrimesh atletike dhe teknike.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

CHAMPIONS LEAGUE/ Manual futbolli nga gjermanët, talenti spanjoll ndëshkon Atleticon (VIDEO)

Delo.autor

Buffon zbulon emrat e futbollistëve më të “rrezikshëm” që ka pasur kundërshtar

Sadik.Autor

BARCELONA DHE PSG PËR TURP/ Zbulohet motivi si Reali u rrëmbeu talentin e madh japonez

Delo.autor

Leave a Comment