Gossip Sport

Kampione bote me Italinë, bukuroshja 20-vjeçare “tallet” me Mesin

Me gjithë polemikat e ndeshjes mes Realit dhe Juventusit, vëmendja e Rosela Fiamingos ka mbetur te humbja e Barcelonës në Romë.

Kampionia e Italisë në skermë ka publikuar një foto, duke e etiketuar si “Messi Face” (Fytyrë Mesi).

Aktualisht, në Veronë për Kampionatin Botëror të Skermës për 20-vjeçarë, bukuroshja olimpike italiane tregon se është edhe një tifoze e rregullt e Romës dhe arritjeve të verdhekuqve.

Related posts

NDESHJA NDAJ SPANJËS PËR “EURO 2020″/ Lewandowski sfidon “Furinë e Kuqe”: S’i trembem, presioni tek rivali

Delo.autor

E PAPRITUR/ Guardiola do Daniele De Rossin në stafin teknik të Manchester Cityt

Delo.autor

ZYRTARE! Wilshere “tradhton” Arsenal me West Ham

Sadik.Autor

Leave a Comment