Futboll Premier League Sport

Man United – WBA, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United e WBA-së.

Manchester United dhe WBA do të përballen në “Old Trafford” nga ora 17:00 në kuadër të xhiros së 34 në Premier League.

Man United:

WBA:

Related posts

Mungojnë prej disa ndeshjesh, ‘Tifozat Kuq e Zi’ marrin vendimin për Norvegjinë

Sadik.Autor

LARGOHET NGA ITALIA/ Sulmuesi i Kombëtares zbarkon tek klubi spanjoll…

Delo.autor

SHQETËSOHET PËR SULMUESIN SALAH/ Trajneri Klopp: Kush do të jetë shoku i tij i ngushtë tani?

Delo.autor

Leave a Comment