Futboll La Liga Sport

Barcelona – Real Sociedad, formacionet zyrtare

Me ndeshjen Barcelona – Real Sociedad përmbyllet sezoni 2017/2018 i La Ligas. Skuadra kampione e Spanjës, në ‘Camp Nou’ pret Real Sociedadin.

Kjo ndeshje është e veçantë për Andres Iniestan, që zhvillon ndeshjen e fundit me fanellën e Barcelonës.  Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Sociedad fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

 

Related posts

3 emra për stolin e Arsenalit, dy ish futbollistë dhe një trajner italian

Sadik.Autor

“JE NJERI ME ZEMËR TË MADHE”/ Mesfushori Melo ndahet në “paqe” me Partizanin. Poston FOTO me drejtorin e “të kuqve”

Delo.autor

TRONDITET FUTBOLLI/ Futbollisti i ri vdes pas përplasjes me kundërshtarin në fushë

Isa.Autor

Leave a Comment