Futboll Seria A Sport

Interisti arab, shikoni festën e çmendur të ultrasit zikaltër që po çmend rrjetin (VIDEO)

Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lacios, ka sjellë gëzim të pamasë tek tifozët zikaltër, madje në të gjithë botën. I tillë është edhe gëzimi i një tifozi me origjinë arabe, që feston si i çmendur pas fërshëllimës finale.

Ai ngjitet në mur, dhe feston si i çmendur për këtë arritje të ekipit të tij të zemrës. Video e tij po bën xhiron e rrjeteve sociale…

 

V

Related posts

PAS BARAZIMIT TEUTËN/ Rroca: ME disa kombinime, treguam se dimë të bëjmë…

Delo.autor

TRONDITET JUVENTUSI/ Skuadrat e Manchesterit duan shërbimet e “yllit” bardhezi

Isa.Autor

DOMINIM TOTAL/ Përfundojnë provat e lira në Hungari, ja kush renditet i pari

Isa.Autor

Leave a Comment