Futboll Premier League Sport

Jose kush? Hazard dhe Mourinho injorojnë njëri-tjetrin në prag të finales së FA Cup (FOTO)

Ata kanë punuar së bashku te Chelsea, por Eden Hazard dhe Jose Mourinho nuk duket se flasin më me njëri-tjetrin.

Dyshja ka injoruar njëri-tjetrin në tunelin e Wembley në prag të finales së FA Cup që u zhvillua të shtunën.

Chelsea fitoi me rezultatin 1-0, me Hazard që shënoi nga penalltia duke triumfuar në kupën më të vjetër të planetit.

Teksa ekipet po rreshtoheshin në prag të sfidës, Mourinho sheh Fabregas dhe shkon për t’i dhënë një përqafim.

Hazard ishte shumë pranë por dyshja ka injoruar njëri-tjetrin. Pjesën e keni në minutën e 6:36 të videos më poshtë.

Related posts

GRUSHTE NË MIQËSOREN NDAJ BYLIS/ Reagon klubi i Kukësit: Situata doli jashtë kontrollit, trajneri vendosi të…

Delo.autor

NAPOLI JASHTË CHAMPIONS-IT/ Hysaj shpërthen në lot. Mbrojtësi i Kombëtares shtrihet në fushë dhe…

Delo.autor

NUK KA NDODHUR PREJ 60 VITESH/ Juventusi thyen rekordin e “errët” në histori

Delo.autor

Leave a Comment