Futboll Sport

Konfirmohet largimi i Gjokës, ja kush është trajneri i ri i Vllaznisë

Ernest Gjoka ka dorëzuar pak orë më parë me shkrim dorëheqjen nga drejtimi i Vllaznisë. Një ditë pas humbjes me Partizanin, ai ka zyrtarizuar gjithçka.

Burime të sigurta në klub, se trajneri i Vllaznisë B, Ervis Kraja, do të drejtojë shkodranët për dy ndeshjet e mbetura ndaj Kukësit dhe Skënderbeut

Related posts

PAS FITORES NDAJ TOTTENHAMIT/ Klopp: Ne konkurrojmë ndaj ekipit më të mirë në…

Delo.autor

PO SHKËLQEN ME “ZIKALTËRIT”/ Ylli i Interit pranë rinovimit, Altetico Madrid fut ‘’hundët’’ në negociata

Delo.autor

ASIA TROPHY/ Wolves e mposht në finale të besuarit e Guardiolës

Delo.autor

Leave a Comment