Futboll Seria A Sport

Kovacic mbetet thjeshtë një ëndërr për Interin, Zidane nuk e lëshon

Me merkaton e verës pas dere, drejtuesit e Interit kanë rikthyer interesimin e tyre për Mateo Kovacic të Real Madrid. Drejtori sportiv i zikaltrve, Ausilio deklaroi se 24-vjeçari është një objektiv konkret i tyre për sezonin e ardhshëm, pasi shikohet si përforcimi ideal për mesfushën.

Gjithsesi për italianët nuk do të jetë aspak e lehtë t’ia shkëpusin futbollistin madrilenëve, pasi ai konsiderohet shumë i rëndësishëm për projektin e vitit të ardhshëm nga trajneri Zidane, i cili nuk ka aspak ndërmend ta lërë të lirë futbollistin gjatë merkatos së verës.

Related posts

MASA EKSTREME/ Klubi dënon lojtarin, e dërgon të stërvitet me rezervat e PSG-së

Delo.autor

Lopetegui dhe Perez takim “kokë më kokë”, merret vendimi për të ardhmen e trajnerit

Isa.Autor

RUSI 2018/ Zbulohet e ardhmja e Wenger, pas Arsenal-it vjen Kupa e Botës

Sadik.Autor

Leave a Comment