Futboll Premier League Sport

Lamtumirë Juve, Alex Sandro te gjiganti i Premier Leagues

Sipas “Manchester Evening News”, United kërkon anësorin e Juventusit, Alex Sandro.
Manchester United vazhdon të punojë për afatin kalimtar.

Klubi ka identifikuar zëvendësuesin e Luke Shaë.

Sipas “Manchester Evening News”, United kërkon anësorin e Juventusit, Alex Sandro.

“Djajtë” janë duke e përpiluar ofertën për brazilianin.

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ Ansu Fati dhe familja e tij bëhen ortak i klubit të Barcelonës

Delo.autor

Leicester godet në merkato, merr mbrojtësin e Portugalisë

Sadik.Autor

Çmenduri/ Gattuso ka konsumuar kërmill të gjallë para ndeshjes së Championsit kundër Man United

Sadik.Autor

Leave a Comment