Gossip Sport

Aida, bukuroshoja që do hapë finalen e Botërorit (FOTO)

Aida Garifullina është soporanoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së bashku me popstarin britanik Robbie Williams.

Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje të veçantë për spotin, më saktë tenisin. Ajo ka një fëmijë nga lidhja me tenistin rus Marat Safin.

Këngëtarja lirike, Aida Garifulina do të ngrejë siparin e finalet të këtij kampioni të shumëpritur, që merr rrugë të enjten.

Related posts

“MË ZBULOI GJYSHJA”/ Roshi tregon emocionet e thirrjes në kombëtare, ja rrëfimi i tij

Delo.autor

“DRIDHET” ATLETICO MADRID/ Ylli i madh i madrilenëve ka kërkuar LARGIMIN në janar

Isa.Autor

SHKËMBIMI INTER-ROMA/ Rinisin negociatat, Politano drejt kryeqytetit, Giroud pret…

Delo.autor

Leave a Comment