Gossip Sport

Daniela Rendon/ Modelja shfaqet SEKSI dhe me forma BMBASTIKE (FOTO)

Flokë të bardhë, trup të palestruar dhe forma bombastike. Por flasim për Daniela Rendón, bashkëshorten e portierit të dytë të Argjentinës, Franco Armani.

Për të dy ishte një dashuri me shikim të parë. Janë njohur në vitin 2016 dhe vetëm pas tre muajve ish-numri 1 i Atletico Nacional, tashmë në radhët e River Plate, i ka treguar unazën e martesës.

Përgjigjja e modeles së bukur nga Medellin, sigurisht që ishte “po”.

 

 

Related posts

E BUJSHME/ Marrëveshje mes klubit dhe lojtarit, Lazio i vendos çmimin mesfushorit

Delo.autor

PLAS NË SFIDËN ELIMINATORE CHAMPIONS/ Tifozët e Cervena Zvezdës rrihen brutalisht mes tyre (VIDEO)

Delo.autor

HUMBJA E SUPERKUPËS/ Lopetegui: Nuk ndryshon politika e REALIT në Merkato

Sadik.Autor

Leave a Comment