Gossip Sport

Era Istrefi në krah të Ronaldinhos

Është fytyra zyrtare me këngë e Botërorit të sivjetmë në Rusi

Është kjo Era Istrefi që për momentin është jashtë Kosove dhe është në xhirime të klipit të saj më të ri të këngës “Live It Up” që është kënga zyrtare e Botërorit “Rusia 2018”.

Era bashkë me Ëill Smith dhe Nicky Jam është parë në xhirime të këtij klipi por si duket, Ronaldinhos, legjendës së Brazilit, i ka pëlqyer që të jetë shumë afër këngëtares kosovare.

Pas lansimit të këngës, Era, Will Smith dhe Nicky Jam pritet që të lansojnë edhe videoklipin derisa këngëtarja kosovare pritet që të udhëtojë për Rusi në hapjen zyrtare të kampionatit edhe pse ende nuk dihet a do të pajiset me vizë nga autoritetet ruse.

Related posts

LIVE/ Teuta-Kukësi: Traversa i mohon golin e dytë verilindorëve (VIDEO)

Isa.Autor

Luftëtari pret Skënderbeun, tifozët gjirokastritë në delir: Sot më afër se kurrë ëndrrës europiane

Sadik.Autor

Duel i nxehtë në “Selman Stërmasi”, ja kush pritet ta drejtojë kryendeshjen Partizani-Skënderbeu

Sadik.Autor

Leave a Comment