Gossip Sport

Karius nuk kursehet, 1800 euro nata në hotel me ish-in e Ronaldos

Loris Karius, pas gafave të Kievit ka vendosur të kalojë disa ditë pushim në Bora Bora. Megjithëse nga grumbullimi i Gjermanisë, Manuel Nojer i këshillonte të punonte, portieri i Liverpulit ka zgjedhur pushimet me Daniela Grejs, e njohur edhe si ish e dashura e Kristiano Ronaldos.

Bukuroshja 27-vjeçare ka qenë e pranishme në Kiev për finalen e Champions-it mes Liverpulit dhe Realit të Madridit. Çifti, sipas “Bild”, ka vendosur të largohet nga zhurma dhe të shkojë në Bora Bora, ku do të qëndrojnë në një hotel që kushton 1.800 euro nata.

Related posts

TEUTA-VLLAZNIA/ Shkodranët me 10 lojtarë, skuadrat shfaqin shenja lodhje (VIDEO)

Delo.autor

NDODH EDHE KJO/ “Trajneri i Vitit”: Kapiteni i JUVENTUSIT nuk ka votuar për…

Isa.Autor

LARGIMI I CR7 NGA JUVENTUS/ “Përbindëshi” Ronaldo hedh dritë mbi të ardhmen e tij

Delo.autor

Leave a Comment