Futboll Sport

Marrin fund dyshimet/ Konfirmohet se Icardi do të qëndrojë në…

Ausilio ka konfirmuar se Icardi nuk do të largohet nga “San Siro”.
Drejtori i Interit, Piero Ausilio, ka mohuar se sulmuesi dhe kapiteni i skuadrës, Mauro Icardi, mund të largohet nga Italia këtë verë.

“Icardi nuk do të largohet, absolutisht jo”, u shpreh ai, kur u pyet për një transferim të mundshëm në Gjermani, pasi shihet si zëvendësues i Robert Lewandowskit te Bayern Munichu.

 

 

Related posts

ZYRTARE/ Federata spanjolle merr këtë vendim dënues për Modric

bora.autor

Trajneri i PSG-së provokon Realin

Q.Autor

NIS NJË ETAPË TË RE TË KARRIERËS SË TIJ/ “Kaka i ri” gjen shtëpi, largohet nga Chelsea pas 9 vitesh dhe 7 huazimesh

Delo.autor

Leave a Comment