Futboll Sport

Nis takimi i Grupit E, Serbia e Zvicra duan biletën për më tej

“Kaliningrad Arena” pret ndeshjen e dytë të Kupës së Botës në Grupit E midis Serbisë dhe Zvicrës, dhe të dyja skuadrat do të kërkojnë të gjejnë fitoren për të shpresuar tek një kalim në fazën tjetër.

Serbia, e cila kryeson grupin pas fitores së ngushtë kundër Kosta Rikës (1-0), ndërsa Zvicra ndali favoritët e Brazilit në një barazim 1-1.

1′ Nis takimi

Related posts

CHAMPIONS/ Bayern “pushton” Athinën në dy minuta, Valencia ndalet në Zvicër (VIDEO)

Isa.Autor

Nga Chelsea tek Huddersfield, njihuni me klubet angleze me më tepër lojtarë që simulojnë

Q.Autor

SHQIPËRI-LITUANI/ Për golin dhe festën e parë kuqezi në “Air Albania”

Delo.autor

Leave a Comment