Futboll Seria A Sport

Oferta e çmendur e Napolit/ Të kaltrit ofrojnë 55 mln euro dhe 2 lojtarë për mesfushorin e Fiorentinës

Napoli nuk heq dorë nga Federico Chiesa dhe, pavarësisht konkurrencës së fortë, ka provuar të rrisë ofertën për të bindur klubin vjollcë.

Tani, në tavolinë janë 55 milionë euro plus dy lojtarë (Tonelli dhe Ounas), për një futbollist që duhet të marrë vendin e Callejon në formacionin e Ancelotti-t.

Related posts

PUSHIMET LUKSOZE/ Bashkëshortja e Messit poston FOTON e ëmbël! “Pleshti”…

Delo.autor

MIDIS FUSHËS DHE MERKATOS/ Ancelotti jep lajmin e madh: Allan nuk grumbullohet për sfidën ndaj Milanit

Delo.autor

MERKATOJA E SKËNDERBEUT/ Vjen sulmuesi i Empolit, në provë edhe një mbrojtës nga kampionati suedez

Delo.autor

Leave a Comment