Gossip Sport

U fejua në fshehtësi të plotë, Armando Sadiku flet për herë të parë për partneren

Përpara disa muajsh u komentua gjatë nga mediat fejesa e papritur e futbollistit të njohur të kombëtares shqiptare, Armando Sadikut. Në një ceremoni shumë private futbollisti zyrtarizoi lidhjen e tij me të dashurën nga Kosova.

Por ndonëse ai e ka bërë zyrtare lidhjen e tij prej kohësh, në rrjetet sociale nuk ka asnjë foto me vajzën në fjalë. Ai ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin ’Kush vjen për drekë’ ku dhe ka treguar për herë të parë diçka më shumë për partneren e tij.

Siç ka rrëfyer  dhe sulmuesi i kombëtares shqiptare,partnerja quhet Elona dhe është me origjinë nga Drenica e Kosovës dhe bashkë janë njohur kur futbollisti ka luajtur në Zyrih, duke qenë se ajo ka lindur dhe është rritur në Gjermani.

Related posts

Atletico, Simeone i bën komplimentet Juventus-it

Delo.autor

Pjesa e parë/ Vllaznia ndalet nga fati, Shkurtaj alarmon Luftëtarin

Sadik.Autor

YLLI KOLUMBIAN KËRKON NJË TJETËR AVENTURË/ James Rodriguez: Nuk kam folur KURRË me…

Delo.autor

Leave a Comment